TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

Kocaeli'nin En Güvenilir Klima Teknik Servisi

Siemens Klima Servisi

Siemens klimalar ürettiği son derece teknolojik ürünleri ile sizi stresten ve yoğun şehir hayatından temizlenmiş bir havanın solunmasının mutluluğunu sunar. Kocaeli Siemens klima servisi olarak dışarıda mevsim her ne olursa olsun hiç fark etmeden Siemens klima ile evinizdeki hava daima temiz, canlı ve taze kalır.

Siemens Klima Servisi
Profesyonel Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Ayrıca ortam ısısını da dilediğiniz seviyede tutar. Üstün teknolojisi ile sessiz ve güvenli bir şekilde çalışır. Sağladığı rahat, huzurlu, sağlıklı ve konforlu yaşama ortamıyla da yuvanızda sizlere özel olarak, farklı bir mevsim yaşatır. Siemens klimalar bunlara ek olarak yaşantınızı kolaylaştırır.

Ayrıca geleceğinizi de koruyan “1 W Standby” teknolojisi ile ürünlerini üretir. Bu teknolojiyi de tüm modellerinde kullanmaktadır. Bütün Siemens klimalarda sizlerin hizmetine sunulan yeni açma-kapama teknolojisiyle de klimanız standby konumundayken otomatik olarak enerji tasarruf moduna geçer ve normalde 4-5 Watt olan enerji harcamasını 1 Watt’a indirir. Böylelikle de %80 enerji tasarrufu sağlar.

Kocaeli Siemens Klima Yetkili Servisi

Bahar ayları geldi. Böyle olunca da yaz ayları da yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Bunun sonucunda klimalarda arz ve talep oranlarında gözle görülür bir artış mevcut hale geldi. Her teknolojik makinalarda olduğu gibi klima almadan önce de titizce araştırmalar yapılmalıdır, gerek üreticilerle konuşularak gerekse internetteki kullanıcı yorumlarına bakılmalıdır. Böylelikle de ürün hakkında bilgi edinmiş olunur.

Siemens klima servisi olarak klima kullanan kişilere marka ve modellerini, memnun olup olmadıklarını sorarız. Bize göre ise hem kalite hem de fiyat olarak bütçemize uygun klimayı seçeriz. Fakat bütün bu araştırmalar bazen her işte olduğu gibi bunda da boşa gidebilir. Çünkü klima teknolojik bir makina olup, dayanıklılığının uzun ya da kısa olması biraz da şans meselesidir.

30 ve üstü derece yaz sıcaklarında bir anda klimasız kalma korkusuyla 10 yıl garantili bir klima tercih edilmiş olunsa bu ürünün arızalanmayacağı garantisini vermez. Dikkat edilmesi ve araştırılması gereken en önemli hususlardan biri ise klima servisinin yeterli olup olmadığıdır.

İnsanlar çoğu zamanlar bu hususu hiçe sayarak pahalı olan ürün kalitelidir, uzun süre de bozulmaz algısına kapılır. Servisimiz, Siemens markalı ürünlerinde satış öncesinde ve sonrasında sizlere çok seçenekli hizmetler sunmaktadır.

Siemens klima servisi siz müşterilerine kaliteli malzemeler ve son teknolojilerle üretilen klimalarının garantisine ek olarak herhangi bir sorunda size yardımcı olacak ekipmanlarının garantisini de vermektedir. Hangi ilde olduğunuz fark etmeden sorununuz ne olursa olsun kısa zamanda yaşadığınız problemi yok etmek için çalışmaktadır.

Kocaeli; İzmit ve diğer ilçelerde alanında uzman ekip arkadaşlarımızla montaj, bakım ve onarma işlerinde yer ve zaman fark etmeden çabasını otaya koyarak sizlere hizmette sınır tanımamaktadır.

Siemens Klima Montaj Servisi

Klima montajı, ısıtma ve soğutma sistemlerinde müşterilerimize vermiş olduğu güven sayesinde servisimiz her zaman tercih edilmektedir. Deneyim sahibi kadromuz sayesinde klimalarınıza hem periyodik bakım yapıyoruz hem de daha verimli kullanabilmeniz için sizlere gerekli tavsiyelerde bulunuyoruz. Klimanız için firmamızı tercih edin.

Siemens Klima Bakımı

Klima bakımının önemini anlattığımız, Klima Bakımınızı Yaptırmak İçin 15 Neden başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Klima bakım konseptinde ısı transfer yüzeylerinin güzel bir şekilde bakımı yapılarak kirlenme ve tozlanmalar ortadan kaldırılır.

Eğer bu işlem yapılmamış olursa klima performansında düşüklük oluşur. Çünkü klimalar devamlı iç ve dış ortamlarda değişik hava koşullarında çalışarak çeşitli durumlara maruz kalabilir. Klima bakımı ile klimanın içinde bulunan soğutucu gazın işletme basıncı mevsime göre  ayarlanır.

O yüzden aslında yılda iki defa bakım yaptırmak önem arz etmektedir. Bu soğutucu gaz ayarı yaz başlamadan ve kış başlamadan mutlaka ayarlanmalıdır.

Uzmanlık Alanlarımız

 • Split Klima Servisi
 • Multi Split Klima
 • VRF – VRS Klima Servisi
 • Chiller Klima Servisi
 • FanCoil Klima Servisi
 • Pano Tipi Klima Servisi
 • Kombi Servisi
 • Petek Temizliği
 • Doğalgaz Soba Servisi
 • Şofben Servisi
 • Brülor Servisi
 • Kazan – Kaskad Servisi

Neden Arkom Teknik?

 • Mesleki Yeterlilik Belgeli, F- Gaz Sertifikalı Eğitimli
 • MYK Gaz Yakıcı Cihazlar Servis Personeli Belgesine Sahip
 • Sektörel gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli eğitimlere katılan
 • Hızlı, Güvenilir ve Çözüm Odaklı
 • Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Zamanında Hizmet
 • Tüm servis, bakım, montaj hizmetlerimizde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunlarına uygun
 • Sürekli değişen ihtiyaçların ve gereksinimlerin karşılanması için, uzman teknik ekibimizle uzun yıllara dayanan deneyimimizin öncülüğünde faaliyet gösteriyoruz.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.