TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

Kocaeli'nin En Güvenilir Klima Teknik Servisi

Regal Klima Servisi

Gelişen ve değişen teknoloji ile uyumlu şekilde değişim gösteren klimaların her türlü işlemi Kocaeli Regal Klima Servisi ile halledilebilmektedir. Klima teknolojisi her geçen gün değişip gelişmektedir. Buna bağlı olarak klimaların montajında da yenilikler ve değişmeler olmaktadır.

Regal Klima Servisi
Profesyonel Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Bu özellikleri iyi anladığımızda zamanımızın en önemli cihazlarından olan klimaları daha verimli kullanabiliriz.

Kocaeli Regal Klima Bakım, Tamir ve Montaj Servisi

Kocaeli Regal klima servisi olarak kaliteli bir şekilde klima işlemlerini gerçekleştirmektedir. Hizmetin kalitesi ve malzemenin kalitesi birleşince ortaya çok güzel işlem çıkmaktadır. Klima elektronik bir cihaz olduğu için çok hassas davranılması gereken bir cihazdır. Bu servis her zaman müşterilerinin beklentilerini ve bütçelerini düşünerek hareket etmektedir.

Servisimiz müşterilerinin zor durumda kalmaması içi her zaman en kısa bir zaman diliminde hareket ederek klima işlevlerini yerine getirmektedir. Bünyesinde çalışan tüm teknisyenler eğitimli ve tecrübelidir. Bu niteliklerin üzerine hassas çalışmalar da eklenince başarılı bir işlem ortaya çıkmaktadır.

Klimaların bakım ve temizliğini en güzel şekilde yaparak yaz kış değişik hava şartlarına maruz kalan klima cihazlarının devamlı verimli çalışmasına katkı sunmaktayız. Tüm model klima cihazları ile ilgilenen servisimiz dört dörtlük iş çıkararak müşterilerinin memnuniyetini sağlamaya devam etmektedir.

Klima sistemlerinde %100 verim çok önemlidir. Klimalarınızın istenilen verimde çalışması deneyimli ekibimiz sayesinde sağlanmaya devam etmektedir. Tasarruflu, güvenli emniyetli klima sistemleri tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile sağlanmaya devam etmektedir. klima sistemleri alanında klima tamiratları çok önemlidir. Eğer bir klima arızası istenilen şekilde olmaz ise ilerleyen zamanlarda çeşitli sıkıntılarla karşılaşabiliriz.

Gelinen noktada klimaların arıza durumları profesyonel şekilde halledilmelidir. Onun haricinde bakımlarda periyodik şekilde yapıldıktan sonra en iyi klima sistemleri kullanıcıların konforunu sağlamaya devam etmektedir. Klima sistemlerinde görülen genel arıza çeşitlerini iki ana grupta toplamak mümkündür.

Bunlar; elektriksel ve mekaniksel arızalardır. Arızalara genel olarak bakıldığında bazıları basit arızalardır. Bu tür arızaların çözümü kolaydır. Basit arızalar haricindeki diğer arızalar ise işin uzmanlarınca halledilmesi gereken arızalardır. Klimalarda meydana gelmesi muhtemel arızalar öncesinde bakımlarla önlenmeye çalışılır. Ancak yine de arıza durumu olursa işin uzmanlarınca halledilmesi gerekmektedir.

Kocaeli Regal Klima Montajı

Montaja başlamadan önce cihaz ile ilgili montaj kılavuzunu dikkatlice inceleyen Regal klima montajı ekibi standartlara uygun şekilde montaj işlemini gerçekleştirmektedir. Montaj kılavuzunda belirtilen bakır boru çaplarına, elektrik bağlantı kablosu kesit ve özelliklerine mutlaka uyularak işlem gerçekleştirilmektedir. Farklı özellikte malzeme kullanmanın klimanın zarar görmesine ve verimli çalışmamasına neden olabileceğini her zaman göz önünde bulundurmaktadır.

Klima montajının, bina çıkışlarına, koridorlara, merdivenlere ve açık alanlara split klima bağlantısı yapmanın zorunlu olmadıkça uygun olmadığını bir çok platformda dile getirmektedir. O yüzden her çeşit klima için montajdan önce montaja uygun şekilde yer seçimi yapmalıdır. İç ünite montaj yerini belirlerken de bazı durumları dikkate almak gerekiyor.

Servisimiz montaj işlemi için öncelikle iç ve dış üniteyi en optimum bir yere yerleştirmelidir. Örneğin iç ünite için şunlara dikkat etmektedir:

 • İç ünitenin yakınında herhangi bir ısı kaynağı veya buhar üreten bir cihaz bulunmamalı
 • Doğrudan güneş ışığına maruz kalmayacak şekilde montaj yapılmalı
 • İç ünitenin montajının yapılmasına engel bir nesne olmamalı
 • İç ünite yanıcı gazlara yakın monte edilmemeli
 • İç ünite, mutfak gibi yağlı ortamların üzerine yerleştirilmemeli
 • İç ünite çok nemli ortamlara yerleştirilmemeli
 • İç ünite ile dış ünite arasındaki mesafe en az 4 metre olmalı
 • Yüksek frekansta çalışan cihazların olduğu yere yakın bir şeklide klima yerleştirilmemeli
 • İç ünite hava sirkülasyonunun iyi olduğu bir noktaya klima monte edilmeli
 • İç ünitenin montajının yapılacağı zemin düz olmalıdır

Kocaeli Regal Klima Bakımı

Klima içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncını her mevsim kontrol eden servisimiz klimaların kış ve yaz öncesi mutlaka bakımının yapılması gerektiğini vurgulamaktadır. Uzman bakım kadrosuyla tüm model klimalar teknik olarak bakım ve temizlikleri yapılmaya devam etmektedir.

Servisimiz klima sistemleri ve cihazlarının ne kadar kaliteli ve yeni olursa olsun mutlaka bakımının yaptırılması gerektiğini her platformda belirtmektedir. Hemen hemen tüm cihazlar yılda iki defa mutlaka bakıma ihtiyaç duyarlar. Bakım esnasında genel kontroller ve gözden geçirmelerde yapılarak ilk günkü performansında cihazlar kullanıcılara teslim edilir.

Kocaeli Regal klima servisi profesyonel bir kadro ile her daim klimalarınızı yeni bir cihazın performansına eriştirmektedir. Sadece servisimizle iletişime geçmeniz yeterlidir. Akabinde en güzel bakım hizmeti bu servis tarafından sergilenecektir. Klima bakımının önemini anlattığımız, Klima Bakımınızı Yaptırmak İçin 15 Neden başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kocaeli Regal Klima Tamiri

Kocaeli; İzmit ve diğer ilçelerde alanında uzman ekip arkadaşlarımızla profesyonel ve mobilize ekibiyle klimalarınız en güzel şekilde tamiratını gerçekleştirmektedir. Tamirat için donanımlı ve teknolojik ekipmanlara sahip ekibimiz klima kullanıcılarının klimatör konforunu hiçbir zaman aksamaması için destek olmaya devam etmektedir.

Klima tamiri esnasında arızalan parçaları orijinalleriyle değiştirerek muhtemel arızaların önüne geçmektedir. Meydan gelen tüm arızaları detay bir şekilde araştırarak kök sebeplerini bulup ona göre davranmaktadır.

Kocaeli Regal Klima Tamir Servisi

Regal klima tamiri sayesinde sadece tamirat değil bunun yanında klima temizliği, klima bakımı ve klima montajı da profesyonel şekilde halledilmektedir. Klima arızalarında tüm iş ve işlemler standartlar dahilinde halledilmektedir. Yaşanılan mekanda çok büyük faydaları olan klimanın kesintisiz bir şekilde fayda etmesi tüm klima uygulamaları olan montaj, bakım ve tamirat işlemlerinin evladiyelik şekilde halledilmesi önemlidir.

Tüm bu işlemlerin yetkili bir servis tarafından işlemlerinin yaptırılması ya da yetkili bir servis tarafından işbirliği yapılması sonucu klimalar açısından kullanıcıların kafası rahat olacaktır.  Eğer yetkili olmayan bir kişi klimaya müdahale ederse daha büyük sorunlara yol açabilir ve ilerleyen zamanlarda sıkıntılar ortaya çıkar.

Servisimiz gibi kurumsal ve yetkili servisler tarafından klima sorunları giderilmezse bu tür arızalar daha sonra maliyetli arızalara neden olabilir. Dolayısıyla her zaman kaliteli, yetkili ve etkili servislere hizmet gördürmek gerekiyor. Akabinde rahat bir şekilde klimaların kullanımı devam eder.

Klima tamiri servisimiz ile detaylı klima arızaları giderilerek ortaya kullanışlı klimaların çıkması sağlanır. Klimalar yaşam alanlarının konforunu ve rahatlığını artıran önemli cihazlardır. Çok sıcak ya da çok soğuk havalarda insanların kurtarıcısı pozisyonundadır.

Uzmanlık Alanlarımız

 • Split Klima Servisi
 • Multi Split Klima
 • VRF – VRS Klima Servisi
 • Chiller Klima Servisi
 • FanCoil Klima Servisi
 • Pano Tipi Klima Servisi
 • Kombi Servisi
 • Petek Temizliği
 • Doğalgaz Soba Servisi
 • Şofben Servisi
 • Brülor Servisi
 • Kazan – Kaskad Servisi

Neden Arkom Teknik?

 • Mesleki Yeterlilik Belgeli, F- Gaz Sertifikalı Eğitimli
 • MYK Gaz Yakıcı Cihazlar Servis Personeli Belgesine Sahip
 • Sektörel gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli eğitimlere katılan
 • Hızlı, Güvenilir ve Çözüm Odaklı
 • Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Zamanında Hizmet
 • Tüm servis, bakım, montaj hizmetlerimizde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunlarına uygun
 • Sürekli değişen ihtiyaçların ve gereksinimlerin karşılanması için, uzman teknik ekibimizle uzun yıllara dayanan deneyimimizin öncülüğünde faaliyet gösteriyoruz.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.