TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

Kocaeli'nin En Güvenilir Klima Teknik Servisi

Bosch Klima Servisi

Dışarıda hangi hava durumunun olduğunu içeride kullanıcılarına hissettirmeyen teknolojinin son harikası klimaların her türlü işlemini Kocaeli Bosch klima servisi görmeye devam etmektedir. Böylece klima kullanımı ile yaşam alanımızın ya da çalışma ortamımızın ısı derecesini kafamıza göre ayarlarız.

Bosch Klima Servisi
Profesyonel Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Bosch klima servisimiz ile ortamdaki ısı derecesinin kesintisiz şekilde devamını sağlamaya devam etmektedir. Ofis ya da ev fark etmez içeri ısısının istediğimiz dereceye getirmek artık bizim elimizde. Çünkü teknolojiye uygun şekilde üretilen yeni klimalar bunu sağlayabilmektedir. Ancak klimalar ne kadar teknolojik ya da yeni olursa olsun mutlaka montaj ve bakımının iyi yapılması gerekiyor.

Kocaeli Bosch Klima Servisi

Klima servisimiz yaz aylarında serinlemek, kış aylarında ısınmak için her daim klimalarınızın her işlemini yapmaya hazırdır. Klima son zamanlarda her iki mevsimde özellikle kullanılan cihaz haline gelmiştir. Çünkü zıt karakterdeki iki mevsimde insanların kurtarıcısı haline dönüşmüştür.

Servisimize başvurarak tamirattan temizliğe, bakımında montaja tüm iş ve işlemleri yaptırabilirsiniz. Yaşanılan mekanda çok büyük faydaları olan klimanın kesintisiz bir şekilde fayda sağlamaya devam etmesinin tek çözümü yetkili bir servis tarafından işlemlerinin yapılmasıdır.

Eğer yetkili olmayan bir kişi klimaya müdahale ederse daha büyük sorunlara yol açabilir. Bu da daha maliyetli arızalara neden olabilir. Dolayısıyla her zaman kaliteli hizmetler sunan profesyonel servisimiz ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Kocaeli Bosch Klima Montajı

Klimaların verimli bir şekilde faaliyetlerini yürütebilmesi için klima montajı servisimiz her daim müşterilerinin yanındadır. Bu kapsamda montaj yerini uygun olarak belirleyerek montaj işlemine başlamaktadır. İç ünite montaj plaketi uygun şekilde yerleştirilerek klimanın randımanlı çalışmasının önü açılır.

Klima montajında iç ünite ile dış ünite arası boru bağlantılarını doğru ve düzgün bir şekilde yapılmasına dikkat edilir. Böylece iki ünite arasında çalışma senkronizasyonu da sağlanmış olur. Bu senkronizasyona katkısı olan diğer bir durum ise iç ünite ile dış ünite arası elektriksel bağlantıların kurallarına uygun olarak yerleştirilmesidir.

Bosch klima montajı kapsamında dış üniteyi kaide veya konsol üzerine düzgün olarak yerleştirilerek dış ünite de sağlama alınmış olur. Montajda dikkate edilmesi gereken diğer bir husus ise sistemden hava alma işlemini doğru ve yeterli bir şekilde yapabilmektir. Montajda şu hususları her zaman göz önünde bulundurmak yararlı olacaktır;

 • Malzemeler klima kullanma ve montaj kılavuzunda belirtilen özellikleri dikkate alarak seçilmeli ve klima paketinden bunların birçoğunun hazır olarak bulunması nedeniyle oradan çıkartılarak kullanılmalı
 • Montaj yerinin belirlenmesinde klimanın özellikleri katalogdan incelenmeli
 • İç ünite montajını yaparken boru ve elektriksel bağlantıların sağlam ve düzenli olmasına dikkat edilmeli
 • Dış ünitenin yerleşeceği kaidenin veya kullanılacak konsolların büyüklüklerine özen gösterilmeli
 • Vakum alma işlemini kurallarına uygun şekilde yapmalıdır

Kocaeli Bosch Klima Bakımı

Müşterilerinin bütçesini her daim göz önünde bulundurarak hareket eden Bosch klima bakımı hizmetimiz kaliteden hiçbir zaman ödün vermemektedir. Her yaptığı işlemi ekonomik olarak gerçekleştirmektedir. Her model klimanın periyodik bakımlarını standartlara uygun olarak yapmaktadır. Müşterilerinin zor durumda kalmaması için bakım sürelerini çok kısa sürelerde tutmaktadır.

Bosch klima bakımı kapsamında yapılan tüm işlemler klima kullanıcısının onayı dahilinde halledilmektedir. Yani kullanıcıdan habersiz bir işlem yapılarak iş bittikten sonra söyleme gibi bir yöntemi hiçbir zaman benimsememektedir. Ne yapacaksa önce müşterisini bilgilendirmekte ve ona göre işlemini gerçekleştirmektedir.

Klima bakımında tüm bakım işlemleri yapıldıktan sonra cihaz çalışır vaziyete getirilerek tüm ayarları olması gereken değerlere göre ayarlanır. Ayrıca işlem sonrası klimanın kullanımı ile alakalı müşterileri bilgilendirilir. Yani bir klima nasıl daha iyi kullanılırsa daha fazla randıman sağlanır onunla ilgi tüyolar verilerek gerekli bilgilendirme de yapılır.

Klima bakımının önemini anlattığımız, Klima Bakımınızı Yaptırmak İçin 15 Neden başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kocaeli Bosch Klima Bakım Servisi

Kocaeli Bosch Klima Servisi

Klima modern hayatın vazgeçilmezleri arasında gelişen teknoloji ile hayatımıza kolaylıklar sunmaktadır. Tabi bu teknolojinin olumlu etkilerinin yanında olumsuz yönleri de var. İste tam bu noktada size Kocaeli Bosch klima servisi olarak bu olumsuzları hayatınızdan def etmek için görevlerini üstlenmekteyiz.

Alanında uzman personel olarak her daim çalışmaya devam ediyor. Teknik ekip olarak sizleri yarı yolda bırakmayacağımızı garanti ediyoruz. Klimalarınızın çalışmaması için çeşitli nedenler olabilir. Bu nedenlerin en sağlıklı bir şekilde tespit edilip sorunun çözümü gerekir.

Önemle üzerinde durulması gereken bahislerden biri de aylık ve yıllık rutin kontrollerdir. Bunlar yapılmadığında klimanızın gördüğü zarardan çok sağlığımızın tehlikede olduğunu bilmelisiniz. Servisimiz sizlerin sağlığını kendi sağlığı gibi görüp önlemini de bu hassasiyetle alıyor.

Teknolojiyi yaşam için kullanan tek firma olduğunu kanıtlıyor. İyi bir şeyler düşünüyorsanız bize çok yakınsınız demektir. Sıcak yaz akşamlarınız zehir olmasın servisimiz bunaltıcı havalarda size en erken çözümü sunarak ve sağlığınızı on planda tutarak destek verecektir.

Teknolojik Alt Yapısıyla Profesyonel Bosch Servisi

Servisimiz klimalarınızda güven esaslı hizmet sunuyor. Bizleri ailenizden gördüğünüzü biliyor buna layık olmaya çalışıyoruz. Isıtmama problemi, gaz kaçırma, arıza sesi ve diğer bütün şikayetleriniz de bizi arayın ya da servis noktalarımıza gelin Bosch klima servisi teknik ekibinin tecrübesi sizleri şaşırtacak, cerrah hassasiyeti ile işimizi yapar kendi ürünü hakkında sizleri bilgilendirir ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımız la hoşnut bir şekilde ayrılmanızı sağlarız.

Yıllardır beyaz eşya sektörünün içinde olmamızın verdiği tecrübe ile demeliyim ki biz bu işi biliyoruz isteğinizi ve sunumlarımızı biliyoruz eksikleri ve olması gerekeni biliyoruz haliyle piyasa içinde yapılması gerekeni yapıyor ve ideallerimizin de ötesine sizin aracılığınızla gidiyoruz tabi kullanıcılarda hayalleri ile buluşup bizi tercih etmeye inatla devam ediyor.

Dünya teknolojisini beyaz eşya alanında neredeyse mühendislerimizin üstün mesai harcaması belirliyor bu da bize gurur veriyor bizi tercih etmeye devam edin Kocaeli Bosch klima servisi olarak sizleri mutlu etmek görevimiz ve bu aile tablosunu devam ettirme niyetindeyiz, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Kocaeli Bosch Klima Tamiri

Kocaeli Bosch Klima Servisi

Profesyonel, dürüst ve güler yüzlü çalışan kadrosu ile servisimiz tüm klimaların her türlü işlemini en optimum şekilde yerine getirmektedir. Klima tamiratlarını en kısa sürelerde en iyi hizmet verilerek halledilmektedir.

Klima arızaları için kaliteli hizmetler sunarak klima tamiri hizmetimiz bulunduğu bölgede en çok tercih edilen bir servis haline gelmiştir. Kocaeli Bosch klima servisi yaptığı tüm tamirat işlemlerinde hiçbir zaman kaliteden ödün vermemiştir. Servisimiz hem evlere hem de iş yerleri için klima arızalarında profesyonel çözümler sunmaya devam etmektedir.

Uzmanlık Alanlarımız

 • Split Klima Servisi
 • Multi Split Klima
 • VRF – VRS Klima Servisi
 • Chiller Klima Servisi
 • FanCoil Klima Servisi
 • Pano Tipi Klima Servisi
 • Kombi Servisi
 • Petek Temizliği
 • Doğalgaz Soba Servisi
 • Şofben Servisi
 • Brülor Servisi
 • Kazan – Kaskad Servisi

Neden Arkom Teknik?

 • Mesleki Yeterlilik Belgeli, F- Gaz Sertifikalı Eğitimli
 • MYK Gaz Yakıcı Cihazlar Servis Personeli Belgesine Sahip
 • Sektörel gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli eğitimlere katılan
 • Hızlı, Güvenilir ve Çözüm Odaklı
 • Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Zamanında Hizmet
 • Tüm servis, bakım, montaj hizmetlerimizde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunlarına uygun
 • Sürekli değişen ihtiyaçların ve gereksinimlerin karşılanması için, uzman teknik ekibimizle uzun yıllara dayanan deneyimimizin öncülüğünde faaliyet gösteriyoruz.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.