TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

Kocaeli'nin En Güvenilir Klima Teknik Servisi

Baymak Klima Servisi

Kocaeli bölgesinde klima denilince ilk akla Kocaeli Baymak klima servisi gelmektedir. Klima, bulunduğu mekana sıcak ya da soğuk hava vererek oranın havasını değiştirmeye çalışan elektronik cihazlardır. Dolayısıyla bakıldığında klimanın aslında büyük görevleri bulunmaktadır.

Baymak Klima Servisi
Profesyonel Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Çok sıcak havalarda bir ortamda klima varsa gerçekten çok rahatlarız. Son zamanlarda da soğuk havalarda birçok yerde klimanın bulunduğunu da görmek mümkündür. Yani bizi hem soğuk hem de sıcak havadan kurtaran cihazlar klimalardır.

Kocaeli Baymak Klima Servisi

Baymak klima servisi tam manasıyla görevini yerine getirebilmesi için elbette iyi bir montaj ve bakım gerekir. Bu cihaz iyi monte edilmezse çalışması esnasında randıman alınamaz. Ayrıca iyi montaj yapılır ama bakım yapılmazsa da randıman alınamaz. O yüzden bir klimanın öncelikli olarak montajı iyi yapılmalı ve bakımına dikkat edilmelidir.

Servisimiz klimalarınızın bakım ve arızasında her zaman yanınızda olmaya devam etmektedir. Talepte bulunulan müşteriler için özel servis hizmeti sağlamaktadır. Yaptığı tüm işleri müşteri memnuniyeti üzerine kurarak yapmaktadır. Çıkardığı işler her zaman kaliteli olmuştur.

Servisimize klima montajı, klima bakımı ya da tamiratı için başvurabilirsiniz. En doğru ve en güvenilir sonuca ulaşmak için bu servis elinden tüm çabayı sergilemektedir. Yaptığı tüm işleri evladiyelik olarak yapmaktadır. Böylece daha sonra büyük bir arızanın çıkmasının da önüne geçmiş olmaktadır.

O yüzden klima servisi seçimi her zaman önem arz eden bir konudur. Çünkü servisin çıkardığı işler klimanın çalışma süreci boyunca önem arz edecektir. O yüzden Kocaeli bölgesinde oturuyorsanız zaten bu konuda başka servis aramaya gerek kalmıyor. Kocaeli Baymak klima servisi tüm müşterilerin her işini en iyi şekilde halletmektedir.

Kocaeli Baymak Klima Montajı

Bir zanaat üslubuyla klimaların takılmasını halleden Baymak klima montajı servisimiz sorunsuz bir şekilde klimalarınızın çalışmasının garantisi olmaya devam etmektedir. Bir klima edindiğinizde dikkat etmeniz gereken konu iyi bir montaj işlemi ile yerine klimaların takılmasıdır.

Çünkü dünyanın en marifetli kliması da olsa bu klima iyi bir klima montajcısı tarafından takılmamışsa belli bir süre sonra sıkıntı çıkarmaya başlayacaktır. O yüzden işi uzmanına bırakarak montaj işlemlerinde profesyonel servisimiz ile irtibata geçmelisiniz.

Servisimiz monte işlemine başlamadan önce dış ve iç ünite için yer seçimine çok dikkat etmektedir. Arkasından montaj işlemi sırasında ünitelerin monte edileceği konsolların sağlamlığını kontrol eder. Ayrıca su terazisi ile düzgün şekilde yerleşmesi sağlanır.

Montajda diğer bir önemli konu ise montaj setinin ideal bir yapıda olması ve kabloların ideal şekilde olmasıdır. Boruların sağlamlığına montaj esnasında çok dikkat edilmelidir. Çünkü zamanla sağlam olmayan borular kırılmalara yol açabilmektedir.

Klima montajı sırasında drenaj hattının eğimine çok özen gösterilmektedir. Rekor bağlantılarına çok dikkat edilmektedir. Bakır boru hattı gerekirse kamufle edilmektedir. Drenaj çıkışının doğru yere ulaşması için özen gösterilmektedir. Vakum olayına  ise çok dikkate edilmektedir. Ayrıca enerji bağlantılarına çok özen gösterilmektedir.

Kocaeli Baymak Klima Bakım Servisi

Periyodik olarak klima bakımlarında klima bakımı hizmetimiz her zaman müşterilerinin yanındadır. Özellikle klimalarda yer alan hava filtreleri bakım esnasında üzerinde durulan konulardandır. Bunun haricinde hava akımını destekleyen filtrelere de bakılmalıdır.

Servisimiz periyodik kontrolleri de hiç aksatmadan yerine getirmektedir. Özellikle gaz eksiği ve fazlalığı durumlarında klimaya müdahale en ideal konuma getirmektedir. Yani R-22 gazının yüksek ve alçak basınç değerleri en ideal şekilde kontrol edilmektedir.

Klima bakımı hizmetimizde yapılan süreçte elektrik tesisatı da baştan sona kontrol edilmektedir. Bu doğrultuda soket bağlantıları gözden geçirilmektedir. Drenaj tavası ve hattının temizliği halledilmektedir. Fanların pervanelerinin bakımı da yapılarak en son yine duyu ile ses kontrolü sonucunda bakım çalışmalarına son verilmektedir.

Klima bakımının önemini anlattığımız, Klima Bakımınızı Yaptırmak İçin 15 Neden başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

 Kocaeli Baymak Klima Tamir Servisi

 

Klima tamiri konusunda Kocaeli Baymak klima servisi olarak müşterilerimize kurumsal çözüm sunmaya devam etmektedir. Yılların kazandırdığı tecrübe ile tüm klima sorunları bir çırpıda halledilmektedir. Klimalarda oluşabilecek ne tür arıza olursa olsun hepsine klima tamiri hizmetimiz evladiyelik çözüm üretmeye devam etmektedir.

Baymak klima tamiri deneyimli ekipler sayesinde en kısa sürelerde klima problemlerini halledebilmektedir. Tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanmaktadır.

Uzmanlık Alanlarımız

 • Split Klima Servisi
 • Multi Split Klima
 • VRF – VRS Klima Servisi
 • Chiller Klima Servisi
 • FanCoil Klima Servisi
 • Pano Tipi Klima Servisi
 • Kombi Servisi
 • Petek Temizliği
 • Doğalgaz Soba Servisi
 • Şofben Servisi
 • Brülor Servisi
 • Kazan – Kaskad Servisi

Neden Arkom Teknik?

 • Mesleki Yeterlilik Belgeli, F- Gaz Sertifikalı Eğitimli
 • MYK Gaz Yakıcı Cihazlar Servis Personeli Belgesine Sahip
 • Sektörel gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli eğitimlere katılan
 • Hızlı, Güvenilir ve Çözüm Odaklı
 • Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Zamanında Hizmet
 • Tüm servis, bakım, montaj hizmetlerimizde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunlarına uygun
 • Sürekli değişen ihtiyaçların ve gereksinimlerin karşılanması için, uzman teknik ekibimizle uzun yıllara dayanan deneyimimizin öncülüğünde faaliyet gösteriyoruz.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.