TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

Kocaeli'nin En Güvenilir Klima Teknik Servisi

Airfel Klima Servisi

Klima sistemleri iç ve dış hava şartlarında çalışmasını sürdüren cihazlardır. Bunların her şartta çalışmasının garantisi Kocaeli Airfel klima servisinde saklıdır. Klima cihazlarının temel üç görevi bulunmaktadır. Bunlardan birincisi yazın soğutma işlemi, ikincisi soğuk havalarda ısıtma ve üçüncüsü de bulunduğu ortamdaki havayı temizlemektir.

Airfel Klima Servisi
Profesyonel Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Kocaeli Airfel Klima Servisi

Servisimiz bulunduğu mekanda bir klimanın ısıtması için gerekli tüm koşulların sağlanması için kullanıcılarına destek olmaya devam etmektedir. Isı pompalı klimalarda elektrik enerjisini ısıya dönüştürmek yerine dışarıda bulunan ısı içeriye çekerek mekanın ısınması sağlanır.

Isı pompasına sahip klimalar soğutmayı gerçekleştirdikleri gibi ısıtmayı da içerisindeki gazı yoğuşturarak ve buharlaştırarak yaparlar. Servisimiz klimaların istenilen derecede ısıtıp ve istenilen oranda soğutulma işlemini sağlaması için gerekli tüm çalışmasını en güzel şekilde sergiler. Klimalarda ısıtma ve soğutma işlemi belli bir süreç dahilinde yapılmaktadır.

Isıtma işleminde klimalar dış bölümden geçen gaz buharlaşarak dışarıdaki ısıyı emer ve iç üniteye geldiğinde yoğunlaşarak emdiği ısıyı ısıtılması istenilen ortama bırakarak ısıtmayı yaparlar. Bir klima cihazının ne kadar iyi ısıttığı veya soğuttuğu dış ve iç ortamdaki hava sıcaklığına göre değişir.

Dışarıdaki hava sıcaklığı arttıkça bir klimanın soğutma performansında düşüşler görünür. Dış ortamdaki hava sıcaklığı azaldığında ise ısıtma performansında düşüş olur. Klima servisimiz ile tüm model klimaların montajı en iyi ısıtma ve soğutmayı sağlayacak şekilde en hassas şekilde yapılır.

Ayrıca bakımlarda hem önleyici hem de koruyu işlemleri yerine getirerek arızaların önüne geçilir. Deneyimli ekibimiz ayrıca tamirat işlemlerini de evladiyelik şekilde yapar.

Kocaeli Airfel Klima Montajı

Klima montajı herkesin yapabileceği bir iş değildir. O yüzden Kocaeli bölgesinde oturuyorsanız çok şanslısınız demektir. Çünkü Kocaeli Airfel klima montajı, Kocaeli bölgesi ve çevresine en iyi klima hizmetini sergilemeye devam etmektedir.

Airfel klima montajı ile klimanız en uygun yere montajı yapılarak verimli bir klima sistemine sahip olmanız sağlanmaktadır. Çünkü bir klima sisteminin çalışacak mekanda en uygun yere takılması büyük bir önem taşır. Tersi bir durumda olması gereken yere takılmayan klimalarda istenilen performans ve verim alınamamaktadır.

Elbette bu durumun sonuca da fazla enerji sarfiyatı ve harcama demektir. Her şekilde yanlış monte edilen bir klima cebinize olumsuz bir şekilde yansıyacaktır. Klima montajı ile klimanızın görevini en güzel şekilde yapmasına katkı sunmaktadır. Doğru montaj demek doğru ısı ve doğru soğutma demektir.

Eğer güzel bir montajı olmayan klima kullanıyorsanız yanlış bir ısı ve soğutmaya yol açacak bu da klimanızın ömrünü kısaltmış olacaktır.

Kocaeli Airfel Klima Bakımı

Klimalarınızın doğru montajı ve doğru bakımı için tek çözüm Kocaeli Airfel klima servisimiz ile iletişime geçmektir. Eğer bir klima mekanda düzgün ve isabetli  bir yere takılmışsa ve en önemlisi düzenli şekilde periyodik bakımı yapılmışsa çabuk arızalanan bir klima sisteminden çıkmış olacaktır. Yani öyle kolay kolay arıza durumu yaşanmayacaktır.

Airfel klima bakımı servisimiz sadece genel bir bakımla işi tamamlamamaktadır. En ince detayına kadar hem iç ünitenin hem de dış ünitenin bakım, temizlik, kontrol ve gözden geçirme işlemini yapmaktadır. Böylece yakında zamanda karşı karşıya kalabileceğiniz bir arızayı da ortadan kaldırmış olacaksınız.

Profesyonel ekibimiz, ister bir ev isterse de iş yeri olsun fark etmez iletişime geçildiği takdirde en kısa sürelerde klimanın bulunduğu mekana ulaşarak gerekli bakımları gerçekleştirmektedir. Yapılan tüm işlemler kullanıcının onayı dahilinde halledilmektedir. Eğer bir parça değişimi de yapılacak olursa mutlaka yeni ve orijinal bir parça tercih edilecektir.

Klima bakımının önemini anlattığımız, Klima Bakımınızı Yaptırmak İçin 15 Neden başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kocaeli Airfel Klima Tamiri

 

Düzenli bir bakımı yapılmasına rağmen yine de bir arıza durumu ile karşılaşırsanız mutlaka Kocaeli Airfel klima tamiri servisimiz ile irtibata geçmelisiniz. Klimalar dışarıdan göründüğü şekilde kolay arızaları giderilebilecek cihazlar değildir. Çünkü klimalar hem iç hem de dış ünitelerden oluşmaktadır.

Usta eller vasıtasıyla klima sorununuza çözüm bulmak isterseniz servisimiz ile mutlaka iletişime geçmelisiniz. Çünkü klimalara hassas bir şekilde müdahale edilerek çözümler üretilmektedir. Klima tamiri servisimiz, klima cihazınız ve sisteminizdeki arızaları en uygun fiyatlara ve ekonomik duruma göre hareket ederek gidermektedir.

Uzmanlık Alanlarımız

 • Split Klima Servisi
 • Multi Split Klima
 • VRF – VRS Klima Servisi
 • Chiller Klima Servisi
 • FanCoil Klima Servisi
 • Pano Tipi Klima Servisi
 • Kombi Servisi
 • Petek Temizliği
 • Doğalgaz Soba Servisi
 • Şofben Servisi
 • Brülor Servisi
 • Kazan – Kaskad Servisi

Neden Arkom Teknik?

 • Mesleki Yeterlilik Belgeli, F- Gaz Sertifikalı Eğitimli
 • MYK Gaz Yakıcı Cihazlar Servis Personeli Belgesine Sahip
 • Sektörel gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli eğitimlere katılan
 • Hızlı, Güvenilir ve Çözüm Odaklı
 • Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Zamanında Hizmet
 • Tüm servis, bakım, montaj hizmetlerimizde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunlarına uygun
 • Sürekli değişen ihtiyaçların ve gereksinimlerin karşılanması için, uzman teknik ekibimizle uzun yıllara dayanan deneyimimizin öncülüğünde faaliyet gösteriyoruz.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.